Uitslagen

Na een dag van uitbrakken en opruimen hebben we de uitslag gecontroleerd en iedereen staat er nu in!

Uitslag finale mannen

Boulder 1 2 3 4 Totaal
Naam top zone top zone top zone top zone top zone
Giel Wieggers 2 2 1 1 1 1 1 3t4 4z5
Wolter Westdijk 3 3 1 1 1 1 1 3t5 4z6
Wouter van Roessel 1 2 1 1 1t1 3z4
Gidion van Doorn 3 1 1 1t1 2z4
Jacco Schaft 1 2 2 1t2 2z3
Pieter van Loon 1 4 2 1t4 2z3

Uitslag finale vrouwen

Boulder 1 2 3 4 Totaal
Naam top zone top zone top zone top zone top zone
Iris Straatsma 1 1 1 1 2 2 1 1 4t5 4z5
Tirza Noach 1 1 1 1 5 5 1 1 4t8 4z8
Nora van Wassenaer 1 1 1 1 3 2 2 3t4 4z7
Judith Meskers 1 1 1 1 3 2 4 3t5 4z8
Elsa Doornbos 1 1 1 1 9 5 5 3t7 4z16
Anniek Verschuur 1 1 1 2 5 1t1 4z9

Uitslag kwalificaties mannen:

1 Wolter Westdijk 5415
2 Giel Wieggers 5362
3 Wouter van Roessel 5256
4 Gidion van Doorn 5256
5 Pieter van Loon 5209
6 Jacco Schaft 5059
7 Bastiaan Sporrel 5056
8 Maxiem Wagenaar 4762
9 Dennis List 4759
10 Hans Kolk 4712
11 Enrique Perdok 4559
12 Jeroen Meijners 4506
13 Tim Blankvoort 4500
14 Konstantin Goebler 4359
15 Wibo Wester 4350
16 Mark Verkampen 3900
17 Naod Negash 3862
18 Lester Brinkman 3842
19 Tom Roelofs 3818
20 Frank Folkersma 3706
21 Andres Valencia 3659
22 Ruben Mul 3615
23 Sander Tansma 3612
24 Jan Boonstra 3606
25 Michiel Russelder 3565
26 Tom Kraanen 3559
27 Tijmen Nelissen 3559
28 Idzard Stoker 3515
29 Joachim Arendsen 3515
30 Mick Bolland 3512
31 Sang Joe Kaiwenberg 3512
32 Robin Franken 3471
33 Chris van Ewijk 3465
34 Dennis Hendrikx 3462
35 Jorian Bos 3462
36 Marijn Edelenbosch 3412
37 Jasper Borgers 3206
38 Ruben Scheinder 3168
39 Anton Scheepstra 3168
40 Martin Liao 3165
41 Sietze Wijma 3162
42 Martin Platteschor 3118
43 Joost ter Burg 3101
44 Arjen Kingma 3068
45 Joep van de Zandt 3068
46 Damiano Luzzi 3065
47 Kasper Soekarjo 3021
48 Maarten Broekman 3018
49 Florian Klopmann 3018
50 Erwin Ploeg 3015
51 Sil de Wit 2971
52 Tjeerd Sloff 2971
53 Ywen Verloren Vermaat 2908
54 Sivan Orkin 2909
55 Nick Eleveld 2865
56 Martijn Smeenk 2862
57 Tom Reuvers 2862
58 Olivier Scholten 2812
59 Bob Smit 2768
60 Folke Drost 2721
61 Collin Molenaar 2721
62 Joost Broekman 2568
63 Mattias Peeters 2465
64 Stan Groenhuis 2368
65 Steven Ho 2245
66 Luuk Pentinga 2242
67 David Ludwig 2212
68 Simon Vernemen 2139
69 Timme Spakman 1056

Uitslag kwalificaties vrouwen:

1 Tirza Noach 4262
2 Judith Meskers 4168
3 Nora van Wassenaer 4012
4 Iris Straatsma 3812
5 Elsa Doornbos 3812
6 Anniek Verschuur 3762
7 Elbrich Schoorstra 3659
8 Line van den Berg 3656
9 Emma Passchier 3565
10 Marjolijn Duivestijn 3465
11 Fatos Khalfallah 3415
12 Alise Zvigule 3415
13 Irene Hölscher 3218
14 Femke de Bot 3065
15 Rozanne Spijkerboer 3018
16 Evelien de weert 2965
17 Marlies Bär 2921
18 Ingeborg Kersen 2871
19 Karlijn Snoeijs 2812
20 Flo Vogel 2771
21 Ida Boerlage 2768
22 Annemiek van Merkerk 2765
23 Francis Tang 2718
24 Karlijn Sporrel 2718
25 Sabine de Haan 2712
26 Marijke Algra 2665
27 Elisa Rasca 2665
28 Malou Palmboom 2665
29 Chanel Witteveen 2659
30 Diederike Herwijnen 2621
31 Maud Moes 2615
32 Chiara Huisman 2615
33 Deborah Adar 2565
34 Vera Folkersma 2565
35 Esther Allers 2468
36 Lotte Veltman 2462
37 Margo Enthoven 2368
38 Annette Kort 2365
39 Elske Domhof 2281
40 Sophie Bots 2162
41 Anne van Puymbroeck 2089
42 Ina Sieber 1908
43 Maria Baumann 1355
44 Claudi Reinicke 1302
45 Mareike Schmidt 1002

 

 

Advertenties